עסק למכירה

עסק בן שנה עובר דירה עקב משבר קורונה ולכן מוכר במיקום הנוכחי

לפרטים נוספים ותיאום ביקור: שיאון ליאני, 054-5808723 ובעדיפות contact@eisfeld.co.il

מבנה ותשתיות

שופץ רק לפני כשנה כולל:

מבנה - 76.5 מ"ר, חלוקה למדורים כהכנה לרישוי יצרן (כולל: מדור שטיפה, מדור ירקות, מדור אפיה ושוקולד, מדור ייצור, מחסן, מטבחון עובדים ומשרדון - תשתיות), בתהליך רישוי גלידריה כולל מאפים ושוקולד, תא שירותים גדול, מחיצה קלה ניתנת לפירוק בין מטבח לפלור ופרגודים נשלפים עם תשתית ברצפה בקו מקפיאי התצוגה.

חשמלארון חשמל 80X3 חזק במיוחד מתאים לייצור עבר אישור חברת חשמל (עלות של 13 אלף ש"ח). פריסה מיטבית של נקודות בפנים ומחוץ לעסק כולל שקעי תלת פאזי למכונות כמעט על כל קיר.

מיזוג ואוורור - 2 מזגנים חדשים 5.5 כ"ס ו- 4.5 כ"ס עם התאמה לאויר צח, תשתית מוארכת תקנית באישור חברת חשמל 20 מטר אורך בשל מגבלות המבנה - סה"כ עלות כל מערכת המיזוג 35 אלף ש"ח. ונטה חזקה בשירותים עם חיישן אוטומאטי כולל לתאורה.

ריצוף - אנטי סליפ תקני במטבח 30X30 ובשירותים, ריצוף דמוי טרה קוטה בפלור עם שביל אבני מדרך משולב.

חיפויים דמוי אדני רכבת ודמוי אבן, גג רעפים קלים אונדוליין.

תאורה - 3 פסי צבירה תלויים, והכנות לתאורה דקורטיבית במספר נקודות רב, במטבח תאורת הצפה חמה בתקרת מגשים תקנית.

גילוי, כיבוי, ביטחון - מערכת אזקה פימא כולל שליטה מרחוק, 3 אזורים מתוכם אחד מיידי. מערכת גילוי עם רכזת ומערכת כיבוי תקנית. מערכת מצלמות DVR 2 מצלמות עם הכנה למצלמות נוספות בתוך ומחוץ לעסק.

אינסטלציה - חדשה לחלוטין עם הכנה למפריד שומנים במדרכה החיצונית. צינור 32ממ חדש מהשיבר הראשי לעסק - מקסימום ספיקה אפשרי, מתאים לייצור ומכונות העובדות על קירור מים. נקודות מים חמים וקרים כמעט בכל נקודה בעסק כולל בחוץ בסמוך לדלת הכניסה כולל ניקוז, וכולל הכנה לקולר או ברז שתיה עם ניקוז גם בפנים. 

אטמור חזק (איסור גז במבנה).

DSC_0074.JPG

ציוד

כל הציוד ימכר בנפרד או כחבילה עם העסק עצמו - רשימת ציוד מלאה עם מחירים לפי דרישה

נירוסטה - שולחנות עבודה וארונות מותאמים למבנה כולל 4 כיורים, 3 ברזי מטבח מקצועיים תוצרת גרמניה בייבוא עצמי, 4 עגלות, מדף ייבוש ענק (4 מטר) עם מגשי הגנת טפטוף מותאים למבנה.

ציוד ייצור - מפסטרת כפולה תוצרת FRIGOMAT 60+60, תנור אפיה (שונה מזה המופיע בתמונה), מבחר מקפיאים ומקררים, 2 מפסטרות קטנות 8 ליטר (מבשלות), מדיח כלים איטלקי שהיה בהסדר של זוהר דליה, ממס שוקולד JUFEBA (באן מרי יבש), מסחטת מיצים קשים,

תקשורת - ריהוט גינה מעץ מלא, קופות פרקטי כולל אייפד, מסוף נייד EMV PAX, מדפסת, HUB ותשתית על ללוח התקשורת, ראוטר DRYTEK כולל גיבוי SIM (עלות 3000 ש"ח כולל התקנה)

נוספים - קומפרסור אויר שקט, ברז דייסון מתקדם כולל מייבש וייבוא עצמי

DSC_0072.JPG
DSC_0073.JPG
DSC_0073.JPG

לוקיישן ועסקים צמודים

המושב 42 פרדס חנה כרכור - בנין בית אורן

רחוב מקביל לרחוב המייסדים הותיק והצפוף

בקומה המסחרית של בנין בית אורן בו נמצא אחד העסקים המצליחים בכרכור - "המזווה" מעדניה בשרית וחלבית כולל הסעדה במקום על בסיס המוצרים הנמכרים, צמוד גם למאפיית הנביאים ולבלוניזם-אמני בלונים מקסימים.

ברחוב במדרכה ממול מספר עסקים ותיקים וחדשים ביניהם - יאנאגי סושי בר, מספרה - רוני, עיצוב פרחים, ברילי-המבורגר ומוצרים טבעוניים, ביגנס חנות מתמחה לייצור ביתי שפתוחה גם לערבי נקניקיות מיוחדות בייצור עצמי.

המבנה צמוד למכללת כרכור היוצרת תנועת סטודנטים רבה, בהמשך הרחוב (כ-80 מטרים) "החנות הירוקה" חנות למוצרי טבע עם שוק פירות וירקות בימים מסויימים, תחנת דלק פז ובר שייקים שבערב הוא פאב.

ובנימה אישית - אחת הסיבות שממש עצוב לנו לעזוב היא רמת הניהול הגבוהה והתקשרות הבינאישית עם הבעלים והחברה המנהלת של המבנה.