ממה מורכבת אייספלד?

חיבור אנושי    מוצר ייחודי    חשיבה סביבתית    חדשנות ויזמות   

החיבור האנושי

הכירו את אדוה ושיאון, הוריה של אייססלון גלידריית הבית בחיפה.

אדוה היא קונדיטורית אשר התמקצעה בהכנת ג'לאטו מסורתי בבולוניה (איטליה) ובברלין, ובמיוחד תוך למידה והתנסות עצמית בביתם בגרמניה.

 

שיאון, מנהל פרויקטים במקצועו ויזם בדמו, החל להניע את הגשמת היצירה לקראת שובם לארץ. יחד הם הביאו את המוצר הייחודי אל הקהל המקומי, תוך הקמת עסק חדשני ויוצא דופן.

כארבע שנים לאחר מכן, נועם, חברה מימים עברו, החלה להרגיש שקרב הרגע לצאת לעצמאות. ניסיונה בתחום ניהול עסקי מזון, בשילוב עם האהבה לעשייה שמשמחת אנשים, הביאו להולדת הרעיון לשיתוף פעולה בתחום.

נפגשו השלושה, שיתפו רעיונות, ערכים ושאיפות, וכך החל באופן טבעי תהליך היווצרותה של אייספלד. כשתגיעו אלינו, תוכלו לראות עד כמה האסתטיקה, היצירתיות והחדשנות חשובים למייסדיה.

וזאת עוד לפני שטעמתם את הגלידה המיוחדת שלנו...

המוצר שלנו

"ג'לאטו" זו גלידה באיטלקית, וכיום נקראת בשפה המקצועית גלידה המיוצרת על פי שיטות ההכנה המסורתיות: הכנה במקום מחומרי גלם טריים, היוצרים מרקם עשיר ללא הוספת מייצבים. המרקם הנכון נוצר משילוב של תכולת אוויר נמוכה (עד כ-30%) ואחוזי שומן נמוכים (עד כ-8%).

כחלק מהתאמתה של אייספלד לסביבה המקומיות, רוב הטעמים אצלנו הינם טבעוניים, אך תמיד יש גם טעמים חלביים.

לכל אחד מטעמי הגלידה פותח מתכון ייחודי בהתאם לחומרי הגלם המרכיבים אותו. אנו ממליצים לגוון ולהתנסות תמיד.

כיוון שבמוצר שלנו אין מייצבים, אנו ממליצים לצרוך את הגלידה בסמוך למועד רכישתה. ימים בודדים בהקפאה (מינוס 18-22 מעלות) לא יקלקלו אותה, אולם עשויים לפגוע מעט במרקם שלה ובשילוב המרכיבים.

לסביבה שלנו הקדשנו דף שלם - תוכלו להגיע אליו מכאן

חדשנות ויצירתיות

אייספלד מביאה אליכם מוצר מוקפד שהוכן אצלנו בקונדיטוריה, תוך שיטות עבודה חדשניות.

בחרנו את המכונות המתקדמות ביותר בעולם לצורכי שלבי הכנת הגלידה, ולשירותכם כמובן.

גם מבחינת נראות המקום, מיד כשתגיעו תוכלו להבחין עד כמה היצירתיות והאסתטיקה חשובים לנו. חשיבה על הפרטים הקטנים, ההתייחסות לאיכות הסביבה, והרצון ליצור גשר בין האווירה המקומית לבין קדמה מנחים אותנו לכל אורך הדרך.

ההזמנה והתשלום אצלנו נעשים באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, כך שאין כלל שימוש במזומן. כמו כן, יש באפשרותכם לרכוש "חופשיים בשדה" כאן באתר ולשלוח את ילדיכם ללא ארנק, עם אמצעי הזדהות בלבד. 

להסבר נוסף על החשיבה מאחורי המקום, ולהצעת רעיונות חדשניים, אתם מוזמנים תמיד לפנות אלינו.